UFUK KANIK

 ANKARA

1982 Erzincan doğumluyum.

İlkokulu Erzincan ve Tokat’ta, ortaokul ve liseyi ise Erzincan’da okudum ve ardından  Akdeniz üniversitesinin İnşaat mühendisliğinizden mezun oldum . Mesleğimin ilk yıllarında çeşitli özel kurumlarda çalıştıktan sonra 2016 yılında kendi firmamı kurarak çeşitli branşlar da iş geliştirmelere başlamış bulunmaktayım.

5 yıllık evliyim, Eşim yüksek mimar.

İngilizceyi akıcı olarak konuşup yazabilmekteyim.

 

-İnşaat işleri , için genelde Avrupa ve Rusya bölgesinde genelde taahhüt işleri alıp yapmaktayız. ( firma adı / Uferay inşaat ve Prime Yapı)

-Manpower,  dünyanın hemen her yerine Filipinler’de ve Türkiye’de bulunan firmamız üzerinden çalışan temini yapmaktayız .( firma adı /Rensol ve Prime Group)

-İnşaat malzemesi tedariki  ,  özellikle Belçika bölgesine ağırlıklı olarak inşaat malzemesi yollamaktayız . (firma adı / PrimeStones)

-Sağlık Turizmi ,  2020 yılında yeni başladığımız bu yolda daha çok bağımlılık , nörotik bozukluklar ve diş ile alakalı hastaları  ülkemize getirip tedavilerinde rol alıyoruz ( firma adı / Addiction center ve Deantailst)

-Danışmanlık, Qatar bölgesi için sahip olduğum güçlü ilişkilerden dolayı genelde Türk firmalarının iş alması (inşaat alanında) ve yatırım yapmak isteyenlerin hukuki ve ticari kazanım altyapılarını sağlıyorum.( firma adı / Prime Groupe)