AYHAN GÜLSOY

 EDDP ANKARA

Ayhan Gülsoy, 1964 İstanbul doğumlu olup, ODTÜ Kimya Mühendisliği ve SBF İşletme eğitimi yanı sıra İnsan Kaynakları, Turizm Seyahat , Yeme-İçme Sektörü, Otelcilik ve Resmi Denetçilik vb. birçok alanda eğitim almış ve yurtiçi ve yurtdışında bilgi ve tecrübelerini uygulamaya geçirmiştir.2006 yılında kurmuş olduğu AGorada Turizm, Organizasyon Danışmanlık şirketi ile birlikte birçok üst düzey devlet protokolü ağırlama, özel organizasyonlar ve uluslararası organizasyonlar yönetmiştir. Yurtiçinden, yurtdışına geniş bir yelpazede  tesis, restoran, otel vb. açılışlar ile birlikte konser ve etkinlikler yapmış, birçok start- up , sosyal girişimcilik projelerine mentörlük ve destek sağlamıştır.

Halihazırda kendisine ait ciddi iş dünyası ve üniversite mezunlarına ait networkü sayesinde, iş geliştirme, kaynak yaratma ve dayanışma kapsamında onlarca sivil toplum örgütlenmesi ve alternatif yaşam kültürü projelerinde yer almaktadır.

ODTÜ Vişnelik Tesisi, TED Ankara Koleji, Kolej-İn Tesisi, Mülkiyeliler Birliği Lokali, Fenerbahçe İncek Tesisi, Lailla Ankara, Dünya Ticaret Merkezi, Ostim Finans ve İş Merkezi, Washington Restoran, RV Restoran, China Town, Köşebaşı, 1923 CKM vb. birçok hizmet alanlarına ait açılış, operasyon ve danışmalık hizmeti vermiştir.