ÇAĞRI 1

Hayat ne gideni geri getirir, ne de kaybettiğin zamanı geri çevirir. Ya yaşaman gerekenleri zamanında yaşayacaksın, ya da yaşamadım diye üzülmeyeceksin.

Sevgili Dostlarım;

Farkındalık, zamanımızda artık vazgeçilmezler arasındaki yerini aldı. Dostlarımız ve kuracağımız dostluklarımızın önemi her gün biraz daha önem arz ediyor. Çevreye ve doğaya duyarlı bireylerin dostlukların yanında değerlere sıkı sıkıya sarılması ve bu değerleri çevresiyle paylaşması toplum bilincini daha ileriye taşıyan bir olgu. Günümüzde yaşadığımız toplumsal çözülmelerin önüne geçmenin belki de tek yolu Evrensel Dostluklara ve Değerlere sıkı sıkıya sarılmamız. Bu düşünce bizleri, Dostluklara ve Değerlere bağlı, siyaset üstü ve her kesimden bireyi gönülden bünyesine katmaya hazır bir platform kurmaya itti.

En büyük bayramlarımızdan biri olan 30.Ağustos Zafer Bayramı gününde, işte bu düşünce ile yola çıkan dostlarla birlikte bir platform oluşturduk. Kurumsal İlişkilerden Sağlık ve Spor’a, Kadın Haklarından Gençliğe, Eğitimden Kültür ve Sanata, Engelli Yaşamdan Turizm ve Çevreye, Sanayi Enerji ve Teknolojiden, Tarım Orman ve Hayvancılığa, Proje Üretiminden Geleceğin Mesleklerine, Siyasi Araştırmalardan Sosyal ve Tarih Araştırmalarına kadar çok geniş bir yelpazede bende olmak istiyorum diyen; Ankaralı, İstanbullu, İzmirli, Aydınlı, Karslı, Mardinli, Adanalı, Trabzonlu dostlarım. Katılın bize. Evrensel Dostluk ve Değerlerimizi bu platformda paylaşalım.

Ali Güçoğlu EDDP Edremit İlçe Temsilcisi